Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-13, 23:02   #4295
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Jakie tam dobranoc? Dobry wieczór


Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
te paczuchy co mi zakosili to w sumie na 1800zl kolezanka robi zapasy
takze nie ominie mnie procedura...
teraz juz bede zamawiac pojedynczo, bo sie wkurzylam! zawsze mnei koci ta dodatkowa znizka 5% ale jak mam potem zaplacic vat to dzieki
ja chce lancomowy samoopalacz do twarzy... a nie moge go wyczaic
sa teraz w ogole dostepne jakies polecane samoopalacze do twarzy???
no jest, jeden w żelu lancome
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
mbank w pigułce

co prawda nie doczytałam jeszcze wątku do końca więc może ktoś to już napisał: ponieważ często pojawia się pytanie o sprawdzanie ilości kosmetyków na tru, może by wrzucić odpowiednią instrukcję do pierwszego postu? a potem tylko krótko odpowiadać: patrz post nr 1
yep
Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
nie dość, że jak jestem dłuzej w pracy to muszę potem nadrabiać czytanie 20 stron w wątku, to jeszcze tak się wciągnęłam, że nawet nie udaję, że piszę co miałam pisać do pracy tylko z wypiekam i śledzę wątek
jak nie zrobię żadnych postępów z pisaniem to będzie wina wizażu i w szczególności tego watku (no może jeszcze kilku innych)
ufff, ulzyło mi, że jest kogo obarczyć winą
a w temacie a jakim pędzlu samomalującym pisałyście kilka stron wcześniej? - bo nie mogę znaleźć na tru nawet opisu
lancome nr 13 (chyba) skośny do cieni - ekstra! dopiero teraz to odkryłam
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja mam 24 lata i też się obawiałam, ale Reese mówi, że ona również nie jest 35+ i jakos oko na razie jej nie odpadło. Prawda Reese?
ja Cię uwielbiam Lip
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
az sobie zapisałem
no właśnie i kto to wrócił i się nie odzywał tyle czasu ktoś tu tęsknił, nawet wiele tęskniących tato..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora