Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-14, 19:17   #386
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prosze o pomoc w określeniu typu urody

hej!

fajnie, ze porobilas test z chustami. niestety zdjecia nie sa dobre, bo robione w roznym oswietleniu, wiec moga bardzo przeklamywac, ale cos niecoś jednak widać

patrzylam glownie na Twoja szyję. Masz cerę naczynkową(to wnioskuje ze zdjec) i różowość skory moze przeklamywac i wskazywac na typ zimny.

szyja wydaje sie miec cieply odcien, poza tym sama o tym wspominalas.


szkoda, ze nie widac Twoich odrostow na zdjeciach. jezeli w ostrym sloncu sa zlotawe/rudawe to w zestawiu z reszta danych jestes cieplym typem urody.

mi wygladasz na Wiosenkę

pomysl nad jasniejszym kolorem wlosow, koniecznie w cieplej tonacji np zloty braz, ciemny miodowy blond, bezowy, karmelowy

mysle, ze takie kolory podkresla Twoja naturalna i delikatna urode

Twoja skora powinna ładniej sie prezentowac ze zlota niz srebrna bizuteria, jezeli faktycznie jestes "ciepla", sprawdz to. ale pamietaj aby sie nie kierowac osobistymi upodobaniami np. nie podoba mi sie zloto wiec na pewno lepiej wygladam w srebrze.

osobiscie bardziej podoba mi sie srebro, ale jestem wiosennym typem i rzeczywiscie, nienajlepiej ono wyglada na tle mojej skory, nadaje jej smutny wyraz, zloto zas ją rozpromienia.

jezeli jestes Wiosna to powinnas nosic odcienie jasne i czyste, wesole, ale niezbyt intensywne. łososiowy, turkusowy, jasny, sloneczny zolty, kremowy, wielbladzi, morelowy, piaskowy, cieply jeansowy blekit, fiolkowy, koralowy(jasna, czysta czerwien), prawie wszystkie jasne odcienie zieleni (unikaj khaki czy mocnej, ciemnej zieleni)

w pomaranczowym i brazach rewelacyjnie wyglada Jesien, chociaz nie musisz ich unikac zupelnie

powinnas unikac czystej bieli, czerni, chlodnych blekitow, rozy(czerwono-rozowy odcien mozesz nosic), pasteli, szarosci, granatowego, ogolnie chlodnych odcieni.

nie traktuj tego co napisalam jak wyroczni, nie widzialam Cie na zywo, internetowe analizy moga czasem byc niewlasciwe

przeanalizuj to wszystko jeszcze raz z chustami w domu pamietaj, ze czyste typy rzadko istnieja w przyrodzie. nie wszystkie Wiosny to zlotowlose blondynki o niebieskich oczach, a Jesienie to tylko piegowate rudzielce o zielonych oczach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując