Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Codzienny
Wątek: Codzienny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 20:19   #12
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Codzienny

Witamy na MM makijaż całkiem, całkiem, tylko dolna powieka jest za ciężka, za grubą kreskę tam zrobiłaś. Na górnej razi za to taki właśnie "napaćkany" cień w wewnętrznym kąciku, według mnie mogłaś go nieco bardziej rozetrzeć. Jeszcze nie podobają mi się, jakby utworzone brudnymi od cieni palcami plamki, że tak to ujmę - poza konturem oka, a dokładniej poza wewnętrznym kącikiem, obok nosa (jak by było niezrozumiale to pisz, jakoś dzisiaj nie umiem się sensownie wysłowić, więc... ) Co do tego że jest ciemniej wewnątrz oka to się nie czepiam, bo jest oryginalnie i niekonwencjonalnie tak podsumowując makijaż ciekawy i ładny, ale niedokładnie wykonany

A żebv nadać zmysłowości spojrzeniu, według mnie świetnie nadałby się wspomniany wcześniej smokey eye, kocie oko lub ciemna kreska na górnej powiece, najlepiej "podwinięta" ku górze

Masz piękne oczy i włosy i przepraszam że się tak rozpisałam
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując