Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-18, 16:36   #1653
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nalini Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was proszę o pomoc. Czy gdybyście miały wybrać odcień Lily Lolo, który znajdowałby się pomiędzy Soft Butter Peach EDM i Light Medium EDM, to byłby to może Barely Buff..? Moja skóra jest jasna, raczej z równowagą tonów, choć bardziej w kierunku ciepłych. Zimą bliżej jej do alabastru, latem do brzoskwini. Widziałam, że naprawdę się na tym znacie i potraficie świetnie doradzić, więc może tu też się uda..
Soft Butter Peach EDM jest dość ciemnym kolorem stworzonym dla neutralnej tonacji skóry, natomiast Light Medium EDM jest beżowym odcieniem o około 2 tony jaśniejszym od Soft Butter Peach z EDM, ale jest w beż i ma nieco więcej żółtego pigmentu. Podobny do light Medium będzie Blondie. W tej naturalnej tonacji w odcieniu Soft Butter Peach będzie odpowiedni Popsicle Lily Lolo. O ton jaśniejszy od tego myślę, że Candy Cane. Barelu Buff jest w typowym odcieniu buff, ale jest dość jasny. W typowo ciepłym odcieniu w tonacji pomiędzy SBP i LM zobacz sobie na Popcorn. Chętnie pomogę jeśli jeszcze mogę, miałam już chyba każdy kolor i wiele pozostałości jest, więc zawsze mogę sprawdzić
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując