Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje i olejki do włosów część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-12, 09:49   #3992
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pewnie jakis sens jest, tylko nie wiadomo na ile proces rafinacji wyjalowil olej z wartosciowych skladnikow. Wiadomo, ze taki olej jest mniej wartosciowy niz nierafinowany, ale to nie oznacza ze bezwartosciowy.Ja mam pestki moreli rafinowane i tez niezle sie spisuja.


A ja ze swojej strony chcialam polecic i pochwalic Lass naturals olejek z henna. Kupilam go rok temu, gdy wlosy mialy wieksza porowartosc i byly bardziej suche to srednio sprawdzil. I mialam go juz opychac na wymiankowym, ale uznalam, ze moze sprobuje jeszcze raz, moze cos sie zmienilo. I jestem w szoku: wlosy dosciazone, lekko usztywnione, miesiste w ogole nie sa suche, do tego taaak pieknie sie blyszcza, ze przepadlam.
O, widzisz. Znalazłaś ulubieńca. Ja od dwóch myć zaczynam stosować same emolienty, bo chyba włosy dostały już wystarczająco nawilżenia. Kupiłam makadamię, byłoby ok, gdyby końcówki były domyte, a na nie nałożyłam najwięcej.
Całą jesień zamierzam olejować i zająć się bardziej skalpem - peeling, olej rycynowy. No i suplementacja przeciw wypadaniu.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując