Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-20, 14:40   #186
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość

chiao co to za filtr, o ktorym mowisz? Jest stabilnny z makijazem? Uzywasz fluidu/ mineralow na niego? I cxzy bieli?
W tym roku uzywalam hada labo moist uv emulsion i filtr sofiny (ale nie pamietam nazwy teraz) - ten drugi jest genialny bo zawiera alkohol i pieknie matuje na caly dzien. Obydwa dobrze trzymaja BB przez caly dzien i nie biela. Mineralow nie uzywam. Teraz zamowilam filtr curel z wylacznie fizycznymi filtrami, mam nadzieje, ze tez sie sprawdzi.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
U mnie się nie sprawdził. Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości. Ten krem powodował, że moja twarz bardzo się świeciła, przetłuszczała i w rezultacie pięknie się w końcu zapchała. Walczyłam z podskórnymi gulami, których dawno nie miałam. Myślę, że ten krem sprawdzi się przy cerach suchych, bezproblemowych.
A wlasnie, zapomnialam dodac, ze zarowno starfish, jak i mizon snail gel mnie pieknie zapchaly Kosmetyki o takiej zelowej konsystencji zawsze mi to robia
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując