Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-24, 13:40   #3913
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Inna kwestia to moja górna warga. Zaczęłyśmy (w innym salonie) od niskich ustawień, bo byłam na pachach i na własne ryzyko uparłam się aby robić bez wcześniejszej próby. Moc była za słaba, dużo włosków zostało. 2 zabieg na większej mocy, efekty prawie idealne. Na trzecim pozbyłam się wszystkiego. Ale to w końcu twarz, gdyby skóra się przypaliła byłoby to nie do ukrycia, dlatego tak się z tym cackałyśmy.
Żeby było obrazowo, bikini. 40J to jest moja granica absolutna. Skóra się przypala, nie tak mocno żeby zostały trwałe ślady, po ok 2 tygodniach zejdą ale po próbie wiem, żeby nie dochodzić do tych parametrów. 38 J jest idealnie, boli piekielnie ale efekt gwarantowany.
Dobra, po co ja to piszę? Jeżeli ktoś dopiero zaczyna całą przygodę z depilacją to ucząc się na moich błędach, powinien nalegać na wykonanie prób. Inaczej może marnować pieniądze przez zbyt słabą, nieskuteczną moc.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



Do 40 minut tak na oko ale ja zawsze robiłam na LS małą końcówką całość. Dobrze mówisz, boli ale jak się schłodzi lodem albo jest się dodatkowo na Emli to wszystko jest do wytrzymania
Dzięki za odp Rozumiem, że próba laserowa jest darmowa, prawda? Na każdą partię się robi próbę zeby dostosować moc?
A czy smarowanie Emlą oferował Twój salon czy to było we własnej kwestii?

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Sylvetka poznan, trafilam na letnia promocje: 1000 zl bikini, 650 pachy. Przy zakupie pakietow pow 1000 zl promocja -400 zl... wiec zaplacilam 1250 zl. Po 4 zabiegi
Bez tego 400zł nie byłoby tak kolorowo, ale 1250 na 4 zabiegi to super kwota. Super Mam nadzieję, że w Lublinie będzie wyhacę podobnie fajną ofertę - czekam na odp od trzech salonów co mi zaproponują cenowo

Dobrze jest spersonalizowac sobie oferte, a nie tak jak na gruponie piszą - masz 3 lub 6 miesiecy na wykorzystanie gruponu - a np. kupujesz zestaw 10 zabiegow, chyba nie musze mowic co sadze o takim naciaganiu
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując