Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-30, 20:01   #2039
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

ja trzymalam nawet chwilke krocej niz powinnam wedlug zalecanego czasu bo strasznie sciemnialy no i po splukaniu byly praktycznie czarne, z czerwona poswiata, az sb w lustrze nie poznalam nastepnego dnia jak wstalam, przy swietle dziennym bylo jeszcze gorzej bo nawet tej poswiaty nie widzialam nie twierdze, ze casting jest zly, ale z ta farba mam akurat zle doswiadczenia, chyba nawet jedne z gorszych natomiast dlugo sie utrzymuje, co jest niewatpliwie + jezeli chodzi o trwalosc koloru, bo ja po ok 2-3 miesiacach mialam idealna czekolade na ktora liczylam, wiec to jest na + moze moje wlosy, ktore juz dosc farbowan przeszly tak zareagowaly kiedy pofarbowalam je castingiem. loreal preference wspominam bardzo dobrze, uzywalam kolor mango, trzymal sie dobrze i wychodzil tak jak na opakowaniu, ale to preference, nie casting ;D

wlasnie, uzywal moze tutaj ktos jakas farbe, ktora wyszla zdecydowanie za ciemna? ;D stwierdzilam, ze zaryzykuje, i, ze kolor moze mi sie troche wyplukac, wiec nie o trwalosc chodzi. wlosy zregenreruje, byleby tylko o danej farbie nie byloe 8957325875875 zlych opini, ale nie chce zeby wyszly ciemne^^
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując