Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry i trwały lakier do paznokci...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 10:06   #174
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez hexaaa Pokaż wiadomość
Golden Rose są świetne według mnie. Bardzo lubię też te z Rimmela bodajże, mają taką serię z mocnymi kolorami. Nie wiem czy to kwestia paznokcia, bo u mnie pewne lakiery trzymają się tydzień bez odprysków, a u mojej przyjaciółki te same lakiery trzymają się 2-3 dni i wyglądają koszmarnie. Aha, a co powiecie o Sally Hansen? Warto? Cena mnie trochę zniechęca szczerze mówiąc, buteleczki są spore, boje się że mi to wszystko pozasycha, nie maluję paznokci zbyt często. Z drugiej strony słyszałam o nich chyba same pozytywy i nie wiem czy szarpnąć się i kupić, czy odpuścić
Te lakiery z Golden Rose są w sumie niezłe, kosztują mało, więc jak ktoś rzadko maluje paznokcie to jest to opłacalne, bo nie jest aż tak szkoda wyrzucić jak wyschną. Sally Hansen mam jeden, w Rossmanie zakupiłam i jak dla mnie kompletnie nie jest wart swojej ceny. Odpryskuje mi już tego samego dnia! Ale to pewnie zależy od paznokci, chociaż np. opi utrzymuje się nawet tydzień bez żadnych problemów, ani sie nie ściera, ani nie odpryskuje a cenowo chyba podobnie do SH. Dlatego jak już masz chęć kupić droższy lakier to z czystym sumieniem polecam opi
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując