Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-05, 21:09   #1419
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Emka_nt Pokaż wiadomość
Rabat był związany z tym że jestes studentką?? Ja już po studiach, więc pewnie na rabaty nie mam co liczyc, chyba ze sa moze jakies inne ktorych nie ma na stronie internetowej Który to Twój zabieg w Casolli i na jaka partie ciała? Ja chętnie zrobiła bym łydki chociaz to aż 400zł bez zadnego rabatu a zabiegów pewnie 5-6 musi byc
Ja byłam w Casolli na zabiegach w ramach zakupów grupowych (pakiet 5 serii zabiegów na 3 części ciała, ogółem 15 zabiegów). Niestety, na udach ubyło mi może z 20% włosów, na pachy i bikini też musiałam iść jeszcze na dodatkowe zabiegi (gdzie indziej). Moim dwu koleżankom również 5 sesji nie starczyło.
Myślę, że głównym problemem było to, że te zabiegi trwały bardzo krótko - ot, uda, pachy i głębokie bikini miałam robione 25, góra 30 minut. Z tego co czytam choćby tutaj, nawet przy Duecie jest to za krótko.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-03-05 o 21:11
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując