Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-25, 22:36   #4483
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A może fatycznie wybrać coś bardziej neutralnego ale z większą ilością żółtego. Może Faylinn?
Wrzucam trzy zdjęcia. Jak można zauważyć podkład który na nich mam jest troche za różowy (Summer Sand z Amilie). Dlatego przy wyborze kieruje się moją "dolną" częścią szyi i dekoltu (są bez podkładu). Ja wiem że na podstawie zdjęcia będzie ciężko, ale może jednak? Wiem, że pewnie powinnam zamówić kilka próbek, ale na razie niestety nie mam takiej możliwoći, chciałam refill zamówić.


chodzilo mi o fairest-pomyleczka. Dziewczyno moja droga, blossom to jest poprostu żółtko, ze swoją mleczną skórą będziesz wyglądać nieciekawie, uwierz na słowo albo zamów i sie przekonaj;D


Mnie też w goldenie ta sinosc przeszkadzala, zamowilam kilka zoltych probek idąc tokiem kolorystycznym- i okazaly sie kompletnie za zolte, a wiedz ze ja mam buzke lekko zoltą i to bardziej niż Twoja nawet titatnia z neutrali jest bardzo zolta, bo mam biga, ale to zakup z wakacji kiedy bylam lekko musnieta sloncem;p teraz troche zaluje, bo zostalam z calym opakowaniem a przydaloby sie cos bardziej neutralnego jak breena czy calista.


edit: mialam caliste i brene i jestem pewna, ze teraz wygladalyby na mnie duzo lepiej niz ta zolta titania;p

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-10-25 o 22:37
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora