Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 12:59   #1584
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A bo kurde co chwile pokazuja na tym swoim fb jakies blogerki co juz maja nowy Semilike, napisalam im linka do bloga, do fb zeby zobaczyli lajki itp itd napisalam ze tu na wizazowym watku tez go pokaze i ze chce go KUPIC, nie dostać. I co? Napisali mi sucha wiazanke doslownie kopiuj wklej ze to tylko kolor rozdawany na pokazach i ze bedzie on do wygrania w konkursach i tyle. A potem post na fb: mamy pierwsze stylizacje z nowym semilike!! Szlak mnie trafił.

Widza ze robie paznokcie, a noz jestem ich potencjalna klientka na wieksza wspolprace? Moze planuje otworzyc salon? Ich klient docelowy to pojedyncze osoby robiace hybrydy w domu. Indigo nigdy sobie na to nie pozwoli. Jak otworze salon uderzam do nich

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
No ja rozumiem Twoja zlosc, ale z drugiej strony trzeba uszanowac polityke firmy. Moze wzesniej podjeli decyzje o tym, zeby rozeslac kilku blogerkom ten Semilike. Nie chca go rozpowszechniac, bo chca przyciagnac jak najwieksza liczbe osob zainteresowanych na pokazy , przyciagnac do brania udzialu w konkursachitd. Z drugiej strony podejrzewam, ze nie tylko Ty skladalas im taka propozycje. Masz bloga, gdyby wyszlo, ze nawet odkupilas ten lakier , to moze i inne pazurkowe blogerki poczulyby sie urazone. I bylaby dalsza nagonka na te firme

To Indigo odsprzedalo Ci swoja limitowanke? Mysle, ze kazda firma podeszlaby do limitowanych produktow, tak jak Semilac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując