Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - do posiadających tatuaż - pielęgnacja ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-29, 19:32   #4
Pink_Sexy
Raczkowanie
 
Avatar Pink_Sexy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 111
Dot.: do posiadających tatuaż - pielęgnacja ;(

PIELĘGNACJA TATUAŻU.
PAMIĘTAJ, TATUAŻ JEST RZECZĄ TRWAŁĄ WIĘC DOBRZE ZASTANÓW SIĘ PRZED JEGO ZROBIENIEM. NIGDY NIE SPIESZ SIĘ Z WYBOREM WZORU. PRZEMYŚL TO DOKŁADNIE, BĘDZIESZ GO NOSIŁ DO KOŃCA ŻYCIA. Po zrobieniu tatuażu do trzech godzin należy zdjąć opatrunek a następnie przemyć miejsce wytatuowane letnią wodą z mydłem, wytrzeć ręcznikiem do sucha i posmarowaniu maścią.
Ja zalecam maść ALANTAN PLUS - ta maść pozwoli na szybkie wygojenie się tatuażu. Maścią należy smarować miejsce wytatuowane kilka razy dziennie. Nie można doprowadzić do wysuszenia miejsca wytatuowanego. W ciągu dnia sprawdzaj czy skóra gdzie znajduje się twój tatuaż nie jest sucha. Najważniejsze są pierwsze dni. Niedopuszczalne jest pojawienie się suchego strupka (pamiętaj strup wyciąga tusz).
Maść należy stosować do dziesięciu dni od wykonania tatuażu w zależności od intensywności wzoru. W momencie zaprzestania stosowania maści należy smarować tatuaż kremem lub balsamem nawilżającym w celu szybkiej regeneracji skóry. Tatuaż jest w pełni wygojony w momencie gdy skóra wytatuowana staje się taka sama jak pozostała. Do dziesięciu dni należy unikać długiego moczenia w wodzie, opalania się, korzystania z sauny i siłowni.
Maść ALANTAN PLUS pozostaje na skórze dlatego w czasie gojenia używaj ciemnych rzeczy, maść trochę plami.
JEŚLI BĘDZIESZ DBAŁ O SWÓJ TATUAŻ, DOBRZE SIĘ WYGOII. ZROBIENIE TATUAŻU TO POŁOWA SUKCESU RESZTA W TWOICH RĘKACH WIĘC O NIEGO DBAJ.
Źródło: www.tattoo.zakopane.pl
Ja mam tatuaż nad kostką u nogi. To taka niby bransoleta.
Potem wkleję zdjęcie.
__________________
Lew

23 lipca - 22 sierpnia

Jest odważny, silny, dzielny
I okropnie samodzielny!
Czasem takie ma pomysły,
Że rodzice tracą zmysły!

Dzierżąc berło i koronę,
Lubi słabych brać w obronę
I królewskim obyczajem
Potem im się wielbić daje...
Pink_Sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując