Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 17:45   #2593
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - wolno, na czerwono, potem nic nie widać, a jak bardzo długo na brązowo

2. Kolor oczu - średnio niebieskie z szarym i jasną otoczką w srodku

3. Piegi - nie mam

4. Cera - jasna baldo różowa

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemne malinowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? fioletowy i czerwony, źle zielony i ciemne kolory
Zima

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine00 Pokaż wiadomość
może mi ktoś pomoże

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się baaaaaardzo ciężko, ale prawie nigdy na czerwono, najczęściej jest to złoto-brązowawy ale bardzo słaby

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam ciemno zielone z szarawymi obwódkami.. w sumie nie wiem jak to nazwac..


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cerę mam jasną, bardzo bladą

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

mam naturalne włosy rudo-brązowe (zależy od oświetlenia )

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

w sumie to różne pasują, niektóre odcienie niebieskiego, zielony, brązowy, fioletowy, w sumie nie wiem w jakich kolorach mi źle

proszę o pomoc
Jesień

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

[QUOTE=koniczynka15;145764 56]
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Ja też poproszę o opinię w sprawie typu urody
1. Ciężko się opalam najpierw na różowo a następnie zamienia się to na ciepły taki jakby brzoskwiniowy odcień.

2. Oczy jase, zielone (ale jak ubiorę coś niebieskiego to wyglądają na niebieskie ) z ciemniejszymi obwódkami. Wokól źrenicy jakby żółtawa otoczka.

3. Piegów brak

4. Odcień cery zimny, jasny wpadający w róż. Bardzo często jestem "czerwona" zwłaszcza po wysiłku lub jak się zawstydzę. Jestem wtedy czerwona na całej twarzy

5. Włosy - bardzo ciemny blond z rudawo-złotymi refleksami.

6. Usta raczej ciepły, koral.

7.Dobrze się czuję w kolorach zimnych (niebieski, zielony, szary i fioletowy), kolor czerwony bardzo ładnie podkreśla moje oczy natomiast zupełnie nie do twarzy mi w żółtym.

Z góry bardzo dziękuję za "analizę"
Myślę, że lato

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez krysiaxx Pokaż wiadomość
prosze dziewczyny o pomoc.

1. nie opalam sie, zawsze jestem blada, unikam slonca jak ognia. Zdazalo mi sie, że sloneczko mnie spalilo, wtedy chodzi mi skora.
2. oczy niebieskie
3. mam pare piegow na nosie i kolo oczu, ale sa raczej malo widoczne
4. cera blada, troszke rozowa
5. naturalny kolor wlosow to rudy
6. usta rozowe, nie za ciemne (trudne pytanie)
7. najlepiej czuje sie w zielonym i fioletowym
Jeśli oczy bardziej ciepłe, turkusowe, to już napewno Jesień

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dotka95 - Jesień

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

yndag - Wiosna bez dwóch zdań, wystarczy spojrzeć

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

crazy_daria - Zima Południowa

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

AtomeHeartMother - Lato

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

cherry in bloom - chyba Lato-Zima, ale głowy nie dam

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Hazi - Lato najtypowsze
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora