Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 12:24   #4554
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
kurcze a moze to słupsk był, czesto myle te miasta, w kazdym razie w którym z nich na pewno był otwierany taki sklepik
no maleńka różnica 70 km tak tez pomyślałam sobie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
nie cętki są dla mnie super, mam juz drugie opakowanie, nawet bym powiedział idealne bo bardzo dobrze rozdielają, ale nie chwale ich tak mocno bo jakos nikt poza mna tego nie popiera każdy mówi ze to dobry tusz ale nie powalajacy, a dla mnie powalający w 100%
smieszne bo klasycznego Lash Queen nie lubie, a cetki bardzo
ja tez wielbię cętki moje rzęsy po nich 2 razy dłuższe - bez kitu - kiedys zrobie fotkę - ale fatal tez do mnie leci- przyda się


Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość


Może jaka waliza... mój Mąż spoglądając na moją półkę na kosmetyki w sypialni i drugą w łazience, mówi cyt: ojej! chyba trzeba coś kupić na Twoje kosmetyki, może jeszcze jeden pokój..
u mnie jest to samo- mamy nawet na to nazwę : Klamociki Ewy
wyłaniają się ze wszystkich kątów, caly kufer, kilka kosmetyczek....część na zycie, czesc do pracy... 8 podkładow , 100 brązerów itp ...
mysle o duzej kufro-walizce...mam kłopoty z kręgosłupem i lepiej juz nie będzie - a taki załadowany kufer to kilka - kilkanaście kilo - zastanawiam się więc czy właśnie nie nabyć keysa na kółkach....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora