Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje odczucia, propozycja i farsa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-03, 17:18   #1
Kierman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3

Moje odczucia, propozycja i farsa


Witam dziewczyny jestem facetemv mam pewien problem do obgadania jestem z partnerką 8 rok 5mcy po ślubie mamy wspaniałą córeczkę 6l moje oczko w głowie nasze życie miało wzloty i upadki jednak mimo wszystko nie możemy żyć bez siebie masz sex jest dobry mamy po 33/30l lubimy urozmaicenia pytanie zasadnicze kilkanaście razy po dobrym pukaniu gdzie zona mówi 30min po ze jeszcze czuje go ,jak tak leżymy zona zaczyna lizać mi sutki i palcem delikatne muska po ręce od jakiegoś czasu zacząłem analizować ja pod kontem bi gdy idziemy rozgląda się za innymi dziewczynami czasem jest koment od niej w stylu jakieś tam buty...jako ze od pewnego okresu pracuje w specyficzny sposób jestem

nie ma mnie w domu 3.4tyg zaproponowałem żonie sex z inna dziewczyną niech sobie kogoś poszuka i robi czego dusza zapragnie ja nie będę w tym uczestniczył chyba że tego chce moje zdanie na ten temat jest takie że k+k mnie nie Zdradza a i to mnie kręci samo oglądanie problem jest taki że zona nie chce reakcja jej na propozycje była taka że była w szoku nie mówiła tak nie mówiła nie mówiłem jej że nie będzie mnie nawet w polsce .mówiłem że to nie jest przyzwolenie za zdradę zależy mi na jej spelnieniu po miesiącu jak pytałem co w tej kwestii odpowiedziała że nic i dalej taki stan się utrzymuje chociaż wiem że czegoś mi nie mówi. Wiem po tylu latach ze lubi dziewczyny po prostu to czuje proszę o poważne wypowiedzi
Kierman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując