Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 22:29   #3944
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Medea - oj potrafią, dzięki za zrozumienie jeszcze mnie matka tak zmotywowała do życia... "A co to taki licencjat napisać, przecież to żaden problem, ja nie rozumiem z cego ty sprawę robisz..." i "tobie to i tak nie wyjdzie z żadnym facetem no bo co facet by mógł w tobie polubić, haha, nie przyjedzie no tak myślałam, haha, a ty się jeszcze łudzisz że kogoś znajdziesz, haha."

Jeśli się okaże że jedyną moją możliwością będzie zostać w domu rodzinnym i pracować w szkole gdzieś w okolicy to spełnie moje jedyne marzenie, wsiądę w kolej transsyberyjską, wysiądę na kamczatce i nigdy stamtąd nie wrócę. Założę dom pogrzebowy i zostane nekro to przynajmniej faceci nie będą mnie rolować tylko najwyżej gnić, a już wolę żeby śmierdzieli niż żeby byli podli.
U mnie szukają nauczycielki, Lolli wpadaj.
Ja na Twoim miejscu z mamą bym nawet nie rozmawiała bo żeby powiedzieć coś takiego własnej córce to trzeba mieć tupet. A kogoś sobię znajdziesz, tylko więcej wiary w siebie.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora