Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 22:46   #3953
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zreszta Trellus dobrze radzi. Przynieś im do pokoju brudny garnek albo deskę z okruszkami. Ja tak zrobiłam z butami Wiecznie leżały porozwalane to raz i drugi wyniosłam właścicielom do pokoju i się skończyło
Dokładnie. Albo wynieś się do koleżanki na kilka dni.
Dla mnie to przegięcie, że broni takiej syfiary. Chryste jaką ja bym jej burdę zrobiła.. Właśnie! A może sama z nią porozmawiaj.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Jak ktoś przychodzi w gości i robi burdel i nie sprząta tego po zjedzeniu (nie wymagam po zrobieniu, choć ja sprzątam na bieżąco jak gotuję) no to świadczy o braku wychowania. Może niektórym brakuje powrotu na wieś i uroków natury? No wiecie - chlewiki, obory i takie tam... choć mam wrażenie, że czasem zwierzaki mają o wiele czyściej niż może być w takiej kuchni po szaleństwach kulinarnych Ja bym to zupełnie olał... baaa, doniósłbym jeszcze swoich brudnych naczyń
Nic nie mam do osób ze wsi bo uwielbiam tamte klimaty ale ta dziewczyna ewidentnie nie pasuje do Twojego mieszkania, porządku. No ale 'ze świni konia wyścigowego nie zrobisz'.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora