Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 18:30   #2101
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Niestety zazwyczaj w takich wypadkach uczymy się na błędach W Polsce niestety nadal ciężko znaleźć dobrze wyszkolonych fryzjerów, którym w dodatku można zaufać Ale skoro ścięłaś włosy to najgorsze za Tobą, nie musisz przynajmniej podejmować dramatycznych prób walki z "sianem". A teraz jesteś zadowolona, czy chcesz jeszcze kombinować coś z tym brązem?

FryzjerstoMojaPasja
Po tonie Twojej poprzedniej wypowiedzi mogę śmiało stwierdzić, że nie jesteś osobą, z którą chciałabym wymieniać informacje na temat jakikolwiek, a już szczególnie fryzjerstwa.

Fryz5 Tobie doradzam to samo
Aha, to z pisania umiesz usłyszeć ton wypowiedzi? Miło ja takich zdolności nie posiadam, niestety palnęłaś głupotę, bo nawet po dekoloryzatorze z loreala -drogim i dobrym, jednym z lepszych na rynku włosy są suchsze, porowate itd, więc nie wiem skad założenie że takie włosy są tylko po rozjaśniaczu. Przykro mi, fakty mowia same za siebie.
Dlatego właśnie ciągle mówimy, że dekoloryzacja tak bardzo niszczy włosy, i to dekoloryzacja nie rozjaśniaczem a dekoloryzatorem wyobraz sobie
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora