Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 23:13   #4524
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Miałam tonik, właśnie idzie do mnie ponownie. Teraz kończę tonik z bha z mazideł, ale zostawia tłustawą powłoczkę i średnio się nakłada na to serum/krem. Poza tym wzięłam serum migdałowe, też już kiedyś je miałam. Potem zużyłam dwie albo trzy buteleczki serum mezo-cośtam Bielendy, ale wydaje mi się, że to z BU działa konkretniej W ogóle trochę poszalałam z kwasami, bo jeszcze migdał 40% i serum azelo Do tego puder bambusowy, puder perłowy, ten silikonowy wynalazek do mycia twarzy.

Uuuu to zaszalalas, kiedy Ty to zuzyjesz? :P Ja wlasnie wczoraj uzylam po raz pierwszy toniku BHA, wczesniej uzywalam serum migdalowe. Ale serum przestalo tak fajnie dzialac jak na poczatku, wiec uznalam, ze wczesna wiosna - czas na cos silniejszego. A na zakup toniku BHA czailam sie juz od jakiegos czasu.Jak nie uda mi sie go zuzyc, to bede nakladala na skore glowy

Ja mialam to serum z Bielendy i mam odwrotne odczucia, ze ono dziala silniej niz to z BU, ale po tym z BU nie mialam wypryskow, a z Bieledy juz tak. Zreszta oba produkty bardzo lubie A serum migdalowe to moja

Dzisiaj pierwszy raz uzylam tego prokolagenu - kurde, az zaskoczona jestem, bardzo fajnie wygladza Moje drobne zmarszczki mimiczne - niemal niewidoczne. Kiedys mialam kolagen natywny z Colwaya, ale nie dzialal tak fajnie jak ten.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując