Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Płatny drugi kierunek studiów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 09:56   #24
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Płatny drugi kierunek studiów

Wpisujesz się na semestr - wszystkie przedmioty jakie masz w planie studiów (może być to 28, może być to łącznie 30 punktów, bo czasem jest rozliczenie roczne - u mnie np. z pewnych przy czym w każdym semestrze mam ponad 30 punktów). Jak jakiegoś przedmiotu nie zaliczysz to punktów owszem nie zdobywasz, ale normalnie musiałabyś i tak za nie zapłacić powtarzając przedmiot, bo byłaś na niego zapisana...

Chyba że z jakichś przyczyn masz w panie studiów np. 6 przedmiotów a możesz zapisać się i próbować zaliczać tylko 4
Deklarację ile punktów wykorzystałam wypełniałam rok temu, może to więc zależy od uczelni W każdym razie jeśli się było zapisanym na przedmiot ale go nie zaliczyło (przestało się uczęszczać i z niego nie wypisało, nie podeszło do zaliczenia albo dostało 2.0 z zaliczenia) to te punkty chociaż nie są zdobyte są wykorzystane i nie można ich drugi raz bezpłatnie przyznać. Gdyby można było to to gdybym np. teraz nie zdała jakiegoś przedmiotu to zamiast płacić podchodziłabym jeszcze raz czerpiąc punkty z tych 30ECTS "zapasu", które mi zostały, a nie mogę - bo już raz brałam punkty na dany przedmiot.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując