Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 17:47   #4460
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dowolna liczba oł (kilka cm mniej niż obwód świeczki)
Rząd 1: psl w drugie ol, odwracamy
Rząd 2: 3 ol, sl w drugi pls poprzedniego rzędu, 2 ol, sl w co trzeci pls poprzedniego rzędu (czyli omijasz 2 psl, w trzecie robisz sl) i tak do przedostatniego psl (w przedostatni i ostatni psl robisz sl)
Rząd 3: powt. rząd 2odpowiednią ilość razy

Edit: Zapomniałam o ostatnim rzędzie - pls na całej długości, identycznie jak na dole.

Na koniec po bokach robótki robisz takie pętelki, przez które przewlekasz potem wstążkę. Ja robię 4 ol, 2 sl, 4 ol, 2 sl ... i tak do końca, z jednej i z drugiej strony.

Przewlekasz wstążkę i gotowe
zapisane
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Same talenty tutaj, jakieś symbole ściegów czytać umieją, dziergać umieją (fajne te ubranka świeczkowe!)... Ja jestem jakimś mutantem manualnym najlepiej z manualnych czynności to mi manipulowanie lewarkiem od skrzyni biegów chyba wychodzi antytalent. Dlatego prezent KUPIŁAM

A teraz pytanie - DOBRY, niekoniecznie drogi krem NA ZIMĘ? Odżywczy jakiś, półtłusty lub tłusty, do cery normalnej / mieszanej / naczynkowej... Słucham.
umiejętności nabyte w czasach, kiedy w szkołach istaniał przedmiot o wdzięcznej nazwie ZPT

co do kremu - RoC Bio Active wersja do suchej skóry

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
noga-chcieli w gips, ale oni laduja kazdego w gips. Nie mam zcasu na gips. uszctywnilam ja i okladam.. dam rade (
znaczy złamana
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora