Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-11, 09:45   #221
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cosmogirl88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny w tym wątku!

Kilka dni zajęło mi przeczytanie całej I części ale udało się, szkoda tylko, że trochę po niewczasie... No w każdym razie chciałam Was prosić o pomoc i radę, bo wiem, że jesteście już specjalistkami w dziedzinie farbowania na brąz

W niedzielę pomalowałam włosy 5,25 z RICHESSE L'Oreal- Zmrożony Kasztan, trwając w przekonaniu, ze jeżeli jest napisane mroźny/zmrożony to mam gwarancję, ze kolor będzie miał chłodny odcień... oczywiście nie mogłam się bardziej mylić i jestem po prostu ZAŁAMANA, moje włosy są czerwone teraz, wiem już co oznaczają te cyferki po przecinku (mądry Polak po szkodzie). Kolor, może nie jest brzydki ale ja wyglądam w nim i czuję się TRAGICZNIE!

Chce szybko to zamalować, czymś 'zimnym' i czymś co nie zniszczy moich włosów i zastanawiam się czy może powinnam sięgnąć po prostu po "brąz" nr 5 z tej samej palety? Kochane, bardzo proszę Was o pomoc.

Z góry dziękuję!

P.S. Wiecie może czym można uzyskać kolor taki jak w załączniku? Zakochałam się w nim ostatnio <serce> !
boski...
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując