Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 15:12   #542
muszka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Czesc Dziewczyny
Zamierzam się na kupno depilatora. Przczytałam juz tuzin artykułów, opinii i wątków na forach zwiazanych z tematem wyboru dobrego depilatora. Rozważam Brauna Skil Epil 7 Dual. Ekspedientka w sklepie odradzała mi jednak brauna tłumacząc ze klientki skarżą się na ból podczas depilacji urzadzeniami tej firmy. Polecała Rowenta Aquaperfect 3w1. Jednak liczne panie na necie mało pozytywnie wypowiadają się na ich temat.

Mam kilka pytań. Chciałabym uzyskać podpowiedzi. Kryteria ktore są dla mnie wazne:
1. Ilośc pęset od 30 - 40. Nie mam bardzo grubego i gęstego zarostu. Wczesiej nogi i pachy depilowałam maszynką a bikini woskiem.
2. Nasadki do miejsc intymnych - przede wszystkim zalezy mi na unicestwieniu zbednych włosków na bikini. Preferuje calkowita gladkosc w tych okolicach (depilacja brazylijska), dlatego tym bardziej zalezy mi na precyzyjnym i skutecznym urządzeniu.
3. Zmiana predkosci
4. zastanawiają mnie poruszane w innych watkach kwestie wrastajacych włosków. Przyznam ze trochu mnie to zniechęciło, bo nie chciałabym chodzic non stop z gęsią skórką. Moze jest na to jakich sposób. Dziewczyny polecały depilatory z nakłądką golącą - czy ma to znaczenie? a moze nakładka peelingująca?
5. Dysponuje kwota ok 400-450 zł, niekoniecznie musze wydac wszytsko ale mam szersze pole wyboru.

Dziewczyny pliiiissssss pomóżcie w podjęciu decyzji Będę bardzo wdzięczna. Może macie równie ciekawe modele. Przyznam ze nie mam w swoim srodowisku nikogo kto uzywa depilatora wiec tym bardziej zalezy mi zeby nie opierac sie tylko i wylacznie na opini sprzedawcy w markecie.
Pozdrawiam
muszka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując