Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-24, 22:09   #2584
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajowo, że Horizon Ci się podoba. A miałam z nim dokładnie to samo - na początku w ogóle mnie nie pociągał, dość szybko jednak uległam i odkąd go ma to uczucia ciągle gorące . A z cenami to tak bywa, sama nie raz i nie dwa tego doświadczyłam.

A promocja to była na wybrane produkty z Guerlain, Lancome, Clinique i czegoś tam jeszcze. Nie miałam w sumie czasu grzebać co tam konkretnie jest przecenione, więc od razu zapytałam o Ultra Rose, bo pamiętałam, że po świętach był w przecenie. No i okazało się, że nadal w szufladzie leży z niższą ceną.
Szminkę shiseido kupowałam natomiast w normalnej cenie.


Promocja tylko na wybrane produkty - wg jakiego klucza wybierali rzeczy do obniżki, nie mam pojęcia.
Róż przeceniony ze 179 zł na 135 zł.
No to Ci sie poszczescilo ja wczoraj wpadlam na szybko do Douglasa i Sephory w Gal. Mokotow, ale zadnych przecen nie widzialam

Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
Ale kusicie dziewczyny, chociaż przyznam że jak pierwszy raz ujrzałam rozswietlacz na blogu u Agaty to już seducho mi zabiło mocniej. Pewnie bym go kliknela, ale chodzą za mną meteoryty stąd pytanie do Was co byście zrobiły na moim miejscu kupiły rozswietlacz czy kulki( chodź zapewne większość już z Was je posiada, a rozswietlacz to nowość). Pomóżcie!
Zdecydowanie rozswietlacz kulki obecne nie sa zadne szczegolne, kiedys beda na pewno fajniejsze, to sobie kupisz
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując