Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-05, 09:21   #2238
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIOR

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
O ja a co konkretnie Ci się zrobiło? Ja przed chwilą zmyłam maskę z glinki czarnej.
Używam jej od 7 miesięcy i nawet w najgorszych momentach nic nie robiła - cera była uspokojona, nawilżona, gładka. Wczoraj po zbyciu wszystko mnie szczypalo, twarz była zarozowiona, zobaczyłam przebarwienia, których nie widzialam. Dziś mnie jeszcze szczypie przy lukach brwiowych i policzkach.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez szizii Pokaż wiadomość
Żel do mycia twarzy do cery trądzikowej z Iwostinu, na noc antytrądzikowy La Roche Posay, na dzień Nivea Soft najzwyklejszy i w momencie kiedy zauważam że gdzieś przesusza mi się cera to wtedy smaruję częściej, od czasu do czasu tylko peeling drobnoziarnisty z Perfecty i tonik ogórkowy z Ziaji I gdy coś wyskakuje to na to La Roche Posay i Sudocrem
Ogólnie mam wrażenie, że gdy zbyt często oczyszczam skórę (nawet 2 razy dziennie to u mnie za dużo) to powoduję przesuszenie i wtedy dużo częściej coś wyskakuje... Dlatego wolę na noc porządnie oczyścić twarz a rano przemyć tylko lekko wodą
Ja myje twarz tylko raz dziennie- wieczorem. Rano spryskuje twarz hydrolatem i delikatnie zbieram wacikiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
kurcze, a myślałam, ze tylko ja mam taki problem
Nie wiem co się stało, zdarzyło mi się to po raz pierwszy, twarz wygląda okropnie i pojawiły się przebarwienia, których nie widziałam..a może nie dostrzegalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora