Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Własny salon fryzjerski?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 01:07   #8
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Własny salon fryzjerski?

Cytat:
Napisane przez bredzi Pokaż wiadomość
-5 stanowisk i każda fryzjerka obetnie 15 osób dziennie
-wychodzi dziennie 75 klientów, każdy zostawi 15 zł

Wyliczenia wyliczeniami,a życie swoje.
Nawet na to nie licz,że będziesz miał takie obłożenie klientów,nawet po wielu miesiącach.


Cytat:
Napisane przez bredzi Pokaż wiadomość
Wiem ze sa niektórzy co jadą przez pół miasta do swojego fryzjera i płaca 100 zł ale sa osoby co chcą szybko,dobrze i tanio się obciąć. Szczególnie młodzież!

Jak komuś bardzo zależy na kasie,w tym sensie,że ma jej mało i musi oszczędzać,to kupi głupią maszynkę z supermarketu za 50 zł i sam się za przeproszeniem -opitoli. Albo zrobi to przy pomocy mamy,kolegi,siostry,itd.
I to wielorazowo-szybko i tanio i w dodatku nie wychodząc z domu.

Cytat:
Napisane przez bredzi Pokaż wiadomość
Podam przykład. Sa dwa salony obok siebie. Jeden za 15 zł a drugi za np 25 zł. Nowy klient gdzie pójdzie? Pewnie do tańszego i nawet stały klient tez spróbuje bo cena atrakcyjna a salon na wysokim poziomie.
Oj,nie znasz siły przywiązania.
Pierwszy przykład z brzegu-moja Mama -tysiąc pięćset sto dziewięćset lat chodzi do jednej fryzjerki i tego samego salonu.
I w nosie ma,że konkurencja ma ładniejszy kolor ścian czy lepsze kafelki na podłodze,tudzież jest o 5 zł czy 10 zł taniej.


Zresztą,Twoje planowane ceny nie są jakieś szałowe i mega niskie.W moim mieście(Wrocław),jest mnóstwo osiedlowych saloników,gdzie bez problemu męskie ścięcie kosztuje 15 zł,a damskie 20 zł. I uwierz mi-nie mają kolejek pod drzwiami.

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Zapomniałam jeszcze napisać o bardzo ważnej rzeczy.
Mnóstwo fryzjerów dorabia ,,po godzinach'' za połowę salonowej ceny.
Pójdzie do klienta,skorzysta z jego wody,prądu,nie musi płacić podatków.Fryzjer ma zarobek,klient ma tanio.Po prostu owca cała i wilk syty.

Swojego czasu nawet na wizażu był szał na panią Paulinkę z Wrocławia.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując