Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-27, 09:50   #3585
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny witam sobotnio
Ostatnio trochę sie opuscilam z wątkiem, ale mam naprawdę mało czasu. Szukam auta i chyba znalazłam, jutro chce jechać je zobaczyć. Dziś ide na poprawkę brwi, ciekawe co zrobimy, czy może nieco ciemniejszy pigment dołożymy
W pracy spoko, nie wiem czy mówiłam, dostałam umowę na czas nieokreślony więc spoko od za dwa tygodnie będę siedzieć z samymi facetami, fajnie fajnie
Życzę Wam miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za auto

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Kto mi powie jaka myjka do okien była ostatnio zachwalana na wątku? Zapragnęłam chyba
To był Karcher

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
czyli dobrze kojarzyłam ja jeszcze się za nią nie wziełam - wczoraj skończyłam próbke z S fioletowej GG - zupełnie nic nie urywa
mam plan wykończyć wszystkie próbki maseczek - czy jak robię co 2-3 dni maseczkę to nie jest za często???
Peeling E który dostałam od Amyz i Martusi - mam chyba pełnowymniarowy schowany w kartonie wczoraj użyłam go pierwszy raz i jest suuuuper, pięknie pachnie, mega wydajny i superowa skórka po nim jest

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Dziewczyny, szukam fajnych i w fajnej cenie trampek M.Korsa, któraś gdzieś widziała?

z fioletowymi maseczkami GG trzeba uważać- teraz GG zrobiło jakąś ogromną kampanię reklamową i powysyłali blogerkom i vlogerkom te maseczki za darmo. Oczywiście wszystkie zachwycone już po pierwszym użyciu. Mnie fioletowa nie kusi, w ogóle się z nich wyleczyłam (wrócę jedynie do białej jak będzie w jakimś fajnym zestawie), ale jakby kogoś kusiło, to włączyć rozsądek

Zapomniałam wam powiedzieć, że kupiłam tę torebkę Kazara i jestem MEGA zadowolona bardzo dobry zakup i już od paru osób usłyszałam, że ładna i że pasuje do mnie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora