Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-27, 13:26   #566
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Witam po świętach my całe święta w gościach dzisiaj na reszcie w domku piorę już trzecią pralkę dziewczynki dostały wg mnie udane prezenty Zosia dostała np taką dużą rybkę a w środku trzy małe każda wydaje inny dźwiek i mogą służyć za pacynki wieloryba do kąpieli który tryska wodą książeczkę elektoniczną do ciągnięcia żółwika i kubeczki do wkładania kąpieli itd a Basia to wymieniać wymieniać ja najbardziej się cieszyłam jak podobały się moim bliskim rodzicom i rodzeństwu prezenty od nas sama dostałam do ćwiczenia nóg bioder i górnej częsci ciała fajnie przyda sie zwłaszcza że po porodzie nic nie ćwiczyłam mieszczę się swobodnie w 36 a nawet w niektóre rzeczy 34 tylko te cycki wiadomo jeszcze i oby do roku pełne mleczka.
Z nowości to Zosi podałam pierwszy raz bułeczkę i chlebek i na szczęście jest ok wiem powinnam wg starego schematu poczekać do końca 9 miesiąca ale co tam choć i tak usłysłam w pewnym gronie komentarz no Ty to jesteś odważna tyle rzeczy dajesz ale co mi tam moje dziecko i to już drugie niech się odczepią.
Zosia nadal chodzi przy meblach trzymając się jedną rączką choć 25 puściła się i zrobiła parę kroczków sama ale zaraz na raczka zeszła więc jeszcze nie jej czas.
Ostatnio nauczyła się mówić brum brum i słychać rrrrr ale tata tata nie chce dajcie sposób to mojemu mężusiowi byłoby miło aha mój pies oszalał na dźwięki wydawane przez teletubisia
Oczywiście gratuluję nowych osiągnięc dzieciaczkom i życzę zdrówka dla chorowitków kochanych
__________________
Zosieńka i Basieńka moje słoneczka na każdy dzień

www.perfekta-kolagen.pl



Stawiamy Adusię na nogi
Przypominam się z 1% dla Aduchy odnośnik znajdziecie tu: http://karka79.googlepages.com
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując