Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-05, 10:20   #133
ksiadz_robak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 38
Dot.: Preparat WEIGHT LOSS czy ktoś słyszał?

Jeśli chodzi o "naskakiwanie" - według mnie to wina za ostrą dyskusję nie leży tylko po jednej stronie (zresztą spróbuj, proszę, przeczytać swój pierwszy post w tym wątku)....
A może osoby "za" uważają Ciebie po prostu za sojusznika? .

Motywów moich działań, jeśli jesteś ich ciekawa, jest kilka. Najważniejszym jest osobista niechęć do AFS Ltd. (nabierali wcześniej nieco naiwniejsze w necie osoby na "testy IQ za 50 groszy"); tak samo staram się poświęcić trochę czasu na innych oszustów. Mam też sporo czasu jako osoba bezrobotna; jednocześnie jest to dobry trening do wyszukiwania informacji w Internecie (co może zaprocentować na rozmowie kwalifikacyjnej później ).


Adres IP jest to (w bardzo dużym skrócie i uproszczeniu) po prostu adres naszego komputera w sieci. W używanym obecnie adresowaniu IPv4 są to cztery liczby od 0 do 255, np. 212.77.100.101 . Na podstawie owego adresu można zidentyfikować (mniej więcej) położenie komputera - niemal na pewno kraj, z pewnym prawdopodobieństwem region kraju.
Skrypt na stronie na podstawie adresu IP kogoś przeglądającego wyświetla odpowiednią wersję strony. Dla Polaków to "Polak pobił rekord", dla przeglądającego z USA był to "Amerykanin".
Pytanie tylko, na ile jest to prawdziwa historia, skoro manipuluje się nią tak, aby jak najbardziej "pasowała" oglądającemu...

Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
ksiadz_robak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując