Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 18:01   #2788
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A teraz historia, którą możliwe, że już opowiadałam:
Kolega miał oddać kał do badania- był to jego pierwszy raz i nie wiedział w jakim "formacie" ma oddać w/w rzecz. Ten wziął słoik- wypchał go dosłownie po brzegi i zaniósł


inne gówniane historie też niezłe

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;42714476]Myślałam, że wysłałam Wam wiadomość

Zdaaaaałam!!!!!!!!!!!!!!! !!

Jeszcze fiza została, ale ona mało ważna, najwyżej odżałuję 350zł, a może się uda.

Jestem już studenten drugiego roku [/QUOTE]

super, gratki!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Dobra moje dziewoje zmalowałam nowe mani
No to tadam
Essiaczek to buy or not to buy + naklejki pierwszy raz ever
Malowanko przyjemne choć akurat tego Essiaczka trzeba 3 warstwy, szybko schnie i ładnie się poziomuje

Ps shimerek mało widoczny
no i to jest mani

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

szkoda, że tak brzydko się zachowuje
Miał, ale ja sobie rękę dam uciąć, że jakby on był normalny to byłoby zupełnie inaczej ten jest felerny na bank.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Na Catrice super wygląda i na czarnym


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Na fiolecie jest cudny
w sumie na wszystkim jest fajny tylko swatcge takie o, na szybko. Ale jak go ogarnę to zrobię full mani

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Anula dziękuję
po 16 jak dla mnie to jeszcze widno było wymyślasz chyba trochę prefekcjonistko
przez ostatnie dni owszem, ale dziś dużo ciemniej wczoraj fociłam dla Smoo przed 17 i było spoko, a swoich już potem nie zdążyłam, a dziś jak na złość pogoda. No troszkę może też wymyślam, ale nie lubię pokazywać zdjęć, które nie pokazują dobrze lakieru, a już tym bardziej jeśli go okropnie pobrzydzają.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora