Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-14, 13:20   #4425
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Tylko gdzie je pomieścić? Ja mam 60metrowe mieszkanie

A tak serio - jak zdarzyło się tak, że kupiłam drugi raz tę samą sukienkę (bo nie pamiętałam, że ją już kupiłam) to obiecałam sobie, że nie kupię nowej sukienki dopóki każdej którą mam nie założę chociaż raz.

Udało się? oczywiście, że nie.

Dziś mam na sobie sukienkę kupioną ponad rok temu, którą założyłam po raz pierwszy.

A że kocham sukienki, to inna kwestia. Inne ciuchy mogłyby dla mnie nie istnieć, serio.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------




A leczysz to jakoś?


Ja dodatkowo mam obsesję na punkcie czarnych kiecek, nawet jak nie zdubluje to i tak wszystkie podobne
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale, ale... zimą to trzeba rajstopy zakładać... a to takie zuoooooo. Serio nie znoszę, nie umiem w tym chodzić, bleee. Sukienki tylko ciepłą wiosną, latem i wczesną jesienią.

Jak to jest, ze Idę posprzątać, wracam, a na apce mam 24strony do nadrobienia?!
E tam spodnie gorsze niż rajstopy zawsze mam wrażenie że uciekają gdzieś, do tego przeciąganie przez stopy to koszmar
Niestety zimno mi przeszkadza w noszeniu sukienek cały rok
Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie sukienek, to zamówiłam tę o http://www.nataliasiebula.com.pl/pro...e-b31106b2b811

Nie mam żadnych fajnych sukienek, tylko jedną letnią a teraz idę na weselę w październiku i jakaś klasyczna by się przydała, taka, którą założę też i na inne okazje.

Osobiście uwielbiam takie kimonowate kroje
Ładna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora