Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 07:09   #3562
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że tak wprost pytam, ale chciałam się Was poradzić o jakiś żel do mycia ciała o naturalnym składzie? Właśnie wykończyłam wszystko co miałam i chciałam coś naturalnego, a jutro będę w Rossmannie, więc fajnie by było jakbym tam coś dostała
Myślałam o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wrazliwej.html


Wiem, że powinnam przebrnąć przez wszystkie strony tego wątku i tego drugiego, ale miałam problemy z internetem i mało czasu przez córeczkę, której wychodzą ząbki (już piątki) i przez to ma gorączkę

Zawsze staram się znajdować wszystkie informacje sama, które mnie interesują, ale tym razem nie znalazłam na to czasu i pytam bezpośrednio, bo nawet nie będę miała się czym jutro umyć
babydream się nada tego konkretnego nie miała, ale teraz mam zielony i podoba mi się. popatrz tez z babydream na płyn do mycia dla kobiet w ciąży - rózowa butla 750ml. Ja go mam i bardzo lubie (najbardziej do twarzy), ślicznie pachnie.
w rossie obejrzyj tez sobie produkty firmy alterra - żele pod prysznic tez mają. nivea tez ma serię naturalna (pure natural czy jakos tak) i tam tez jest dobry składowo żel pod prysznic.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując