Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-25, 09:57   #2688
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...żart chyba,czego nieodpowiedzialne firmy nie wymyslą,zeby nie zarobic,czesto kosztem czyjegos zdrowia,,,niedopuszczalne jak dla mnie....
Dla mnie to jest tak absurdalne, że niemożliwe - nie wierzę w to
Jedyną firmą w Polsce, która może szkolić i wydawać certyfikaty jest dystrybutor Lumenis f-ma Coherent z Krakowa. Zatem jakim cudem w Warszawie ktoś (w dodatku kogokolwiek) szkoli z zakresu takiej tematyki Gdyby doszło do powikłań, jakichś problemów to prokuratura

Dlatego zanim wybierzecie salon to chyba warto zacząć od sprawdzenia kto i kogo szkolił

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
hej, czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś sprawdzony salon w Warszawie, fajnie jakby był też przystępny cenowo Wiem, że jesteście w temacie, miło byłoby gdyby ktoś posłużył radą
Studio Light w Ząbkach poleciłabym z czystym sumieniem. Również Epilira jest dosyć sensowna.
Dobre ceny ma Laser de Lux ... ale ja nie ufam sieciówką... non stop są oferty pracy do tych salonów i chciałabym wierzyć, że cały personel szkolą w Krakowie ...ah

Na stronie Coherent jest wykaz wszytskich salonów, które kupiły i przeszkoliły się w firmie. Zawsze warto sprawdzić.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:00
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując