Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 22:04   #3328
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja podobnie

Mam akurat te dwie i gdybym musiała którąś oddać to oddałabym Bon Bons. Kilku kolorów w ogóle nie używam. Semi Sweet jest moim zdaniem bardziej uniwersalna i bardziej codzienna. Kocham ją już za samą głęboką czerń idealna do zrobienia kreski i cień Peanut Butter który chyba zdenkuję w pierwszej kolejności Z kolei jeśli masz dużo brązów to Semi Sweet odradzam, wtedy bardziej nacieszysz się Bon Bons w której jest kilka naprawdę niezwykłych cieni - np. ciężki do określenia Cafe au Lait, niemal foliowy Molasses Chip, Bordeaux, Earl Grey czy wściekły róż Totally Fetch.
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja mam Bon Bonsa i SS, no i w sumie we wszystkich moich cieniach brakowało mi takich różowych cukierkowych akcentów, stąd BB była moim pierwszym typem. Zależy, jakie masz inne palety/cienie w swoich zasobach. Ja obiema jestem zachwycona, ale SS jest dla mnie taka no... jednak bardziej pospolita
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam chyba wszystkie kolory cieni wiec nie opieram opinii na tym ze co mam nowego co nie miałamPo prostu oceniam za całokształt i w porównaniu do wszystkiego, co mam/mialam/uzywalam/uzywam

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



Tak, Oryginal Chocolate Bar To ta pierwsza, co wyszła.

Naprawde, z tych tzrech z calym sercem poelcam Oryginal, jestem nią zaurocozna i męcze prawie co dzien A dodam, ze zbajerować mnie trudno cieniowo
Teraz powrownuje ChB i BB i chyba macie racje - ChB jest najbardziej neutralna, w BB wiem, ze roze, fiolet i ciemna zielen zostalyby nieruszone, bo w takich kolorach wygladam jak rasowa matrioszka
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora