Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-30, 13:21   #11
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: Jak pozbyć się przedłużanych rzęs ?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
moze poprostu byly zle przyklejone . A postepowalas zgodnie z zaleceniami stylistki ? Tzn nie moczylas ani nie dotykalas ich przez 48 godz po zabiegu ? .Wyrywac ich raczej nie radze,bo mozesz sobie uszkodzic swoje rzesy . I tak jak juz napisala mimbi - idzi i zloz reklamacje .
Nie moczyłam , nie tarłam , nie chodziłam na saunę i solarium , nie malowałam . Nie robiłam nic , poza przeczesywaniem ich codziennie miękkim grzebieniem do rzęs .

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
obrywajac palcami w wiekszosci przypadkow wyrywasz swoja wlasna rzese. nie polecam.
mam ten sam problem co ty meeki - co prawda rzesy robilam ponad miesiac temu, w prawym oku zostaly mi 2, w lewym ok.10. az tak wielkiej roznicy nie ma, i bardzo tego nie widac, ale tez sie chcialam ich pozbyc, zeby na sylwestra przykleic sobie kępki.
od 3 dni 2 razy dziennie przykladam wacik namoczony olejkiem i trzymam kilka minut na oku. kilka odpadlo, ale dalej sie dziady trzymaja :P
nie jest to tak latwo usunac domowymi sposobami.
męcząca sprawa , prawda ? szczególnie dla tych pań, które tak jak ja doczepiły sobie naprawdę długie rzęsy ... Ehh , od rana robię przeróżne zabiegi na moje rzęsy , różne okłady z oliwek , z mleczka do demakijażu (nawilżającego) i co prawda w prawym oku została mi tylko jedna rzęsa , ale w lewym co najmniej 10 . Powoli , powoli i może do jutra wypadną mi wszystkie .

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A nie można tych sztucznych rzęs po prostu przyciąć tak by się nie odróżniały od reszty? Nie znam sie na tym, więc jakby co to nie krzyczcie na mnie, ale może to jest wyjście?
Właściwie to nad tym myślałam . Czy sądzicie , że jest to jakieś wyjście z sytuacji ? Trochę się boję , bo nie wiem czy to nie pogorszy sytuacji, ale jeśli do jutra nie zgubię tych kilku rzęs , to nie wiem czy się o to nie pokuszę .
__________________
What a blessing it would be if we could open and shut our ears as easily as we open and shut our eyes!
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując