Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-13, 12:59   #15
Jolcia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Ja jakiś czas temu zakupiłam prostownice więc żeby nadmiernie nie zniszczyc włosów uzywaniem jej kupiłam taki preparacik ze schwarzkopfu got2b straight on w fioletowo pomaranczowej buteleczce. Co prawda jest to kosmetyk a dokłądniej lakier prostujący ,chroniący włosy przed temperaturą do 200 stopni . oczywiście kosmetyk daje taki efekt że praktycznie mogłabym już nie uzywać prostownicy .Ale do rzeczy ..uzywając tego specyfiku zauważyłam że nadaje on wloskom ślicznego połysku i własnie zapobiega elektryzowaniu się .Dodam też że mimo nazywa sie ''lakier'' to wogole nie przypomina takiego zwykłego lakieru do utrwalania fryzur który niszczy i skleja włosy. TEn lakier wogole nie usztywnia ,nie skleja a wrećz działa jak odżywka .Kosztuje ok 22 zł .Polecam

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A co do tych grzebieni to tez pytałam w drogeriach i nic....Mysle ze w zadnej drogeri nie dostaniecie drewnianego

Edytowane przez Jolcia14
Czas edycji: 2010-02-13 o 16:39
Jolcia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując