Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-25, 06:19   #2846
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

dzieńńń doberrrrek

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość



u mnie dokładnie tak samo. Serum ANR u mnie nic nie robi, zużyłam pod inny krem.


Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Więc mówisz, ze fajny ;>
będę trawić te informacje do boxa cenowo kusi najbardziej z rzeczy dostępnych w S , o których myślałam
no wg mnie fajny
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten krem Originsa pod oczy mnie szczypie Trudno powiedzieć czy coś robi, ale polecam przetestować, bo mnie zwyczajnie szczypie, a nie mam wrażliwej skóry.


Ja ten drugi (szczypał).
no każdy musi na sobie potestować wiadomo.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w SP
super!

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hydrain jest za 9.99

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Amyzku jeszcze raz dzięki za paczuche ale tego nawalilas jak się tego pudra używa?
ni ma za co no używa się jak każdego pudru nakładasz na pędzel i omiatasz twarz to jest normalny puder jak ten neverowy tylko rozświetla lepiej a nie wysypał się ten puder? bo ciężko go było zabezpieczyć.

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny co to za cudo?
ciekawie wygląda

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie wybuliłam 226zł na ampułki do biustu i krem
Muszę jechać po stanik
Gdzie w Wawie ekspert dobierze mi PORZĄDNY biustonosz?
Najchętniej Złote Tarasy bo mam najbliżej z dworca
trzymam kciuki żeby pomogło przypomniało mi się że gdy byłam w podstawówce to krążyła plota wśród dziewczyn że na porost biustu najlepiej robi obkładanie cyców obierkami z ziemniaków :d ja nie próbowałam bo mi cycki szybko same urosły ale pare dziewczyn się upierało że obkładały i im to pomogło może spróbuj - w końcu dość tania kuracja

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić mi korektor na niespodzianki? Paluszki mnie swędzą na zamówienie jakieś. Byłam dziś w 3 sephorach, ale jak z młodym jestem to nie mam weny na zakupy Szukałam linera polecanego przez Never i nie było niestety
ja używam korektora double wear z Estee i bardzo ładnie maskuje niedoskonałości. Tylko średnio sie nadaje pod oczy bo włazi w zmarszczki ale na twarz czy dekolt super
amyz jest offline Zgłoś do moderatora