Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 21:20   #4272
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Kochana,one dopiero wczoraj zostały wysłane 😁
Co do olejowanie skórek .... swoje doprowadziłam do ładu przy pomocy alterry limonka +oliwki z Rossmana. Idąc spać smaruję, a w ciągu dnia krem do rąk Kamil Classic .Tak ja kiedyś wycinałam wszystko dookoła ,tak teraz tylko to co przy wale 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Ahahha okej, w takim razie czekam na relacje

Mam alterre ale z papaja i wydaje mi się, że jakoś szału nie robi. Nie nawilzasz jakoś mocno. Krem Kamila też mam i on nałożony na noc, na prawdę nawilża dłonie, no ale co z tego jak w ciągu dnia skórki i tak stają się mega przesuszone ;/

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie jest chiński sklep?
Ja też postanowiłam, że będę dziś pieścić po piersiach moje oba koty.



Chodzi o różową frezarkę, dobrze pamiętam?
Daj znać jak wrażenia z użytkowania.


Nie wiem w jakim wieku masz dziecko.
Ja najlepsze efekty olejowania miałam przy pierwszej córce przez jej pierwszy rok życia.
Dużo z nią chodziłam na spacery, bo bestia tylko wtedy spała i się nie darła.
Wychodząc z wózkiem smarowałam pazury regenerum. Dobry patent z pędzelkiem, bo można natłuścić tylko paznokcie i skórki a dłonie zostają nietłuste.
I tak z tym regenerum chodziłam na każdym spacerze, czyli pewnie ponad 4 godziny dziennie tego olejowania było.
No ale przy starszym dziecku to już się tak dużo olejować nie da.
Aktualnie stosuję regenerum na placu zabaw, jak z córkami jestem.
Na noc alterrę, czy co tam akurat mam pod ręką.
Ale regenerum ze względu na formę aplikacji jest genialne na olejowanie w terenie hehe.
Córka ma 8 msc, ale jak u Ciebie wybawieniem byly spacery, tak moja pannę wózek parzy w tylek, i ostatnio kończy się na rękach, a w domu to ciągle coś robię, a to jej coś dać a to to a tamto a przy dziecku ręce muszą być czyste.
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Smaruj na noc Ja nieraz na noc wsmarowuję jakieś tłuste maści, np. alantan i potem już zostaje, przez noc się ładnie wchłania
Tak staram się robić, ale to tylko rano jest fajnie, ciągu dnia znowu są suche.


Żeby nie było że tylko off top, jakie paint gele używacie i polecacie? Saviland czy Canni lepszy? Malowalyscie nim cała płytkę? One schodzą pod acetonem? No i np do kolorowania stempli z blaszek lepsze będą farbki akrylowe czy właśnie paint gele?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora