Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-25, 19:12   #1269
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Właśnie Sheer to Cover, o którym piszę w poście wyżej, jest matujący. Kolor zbliżony do 71 Burżuja, tylko jeszcze jaśniejszy i może odrobinę cieplejszy.
Link

Na KWC ma słabe notowania, to fakt - ale jak się wczytać w recenzje, to wiele z nich jest właśnie zaniżonych z uwagi na pretensje użytkowniczek co do gamy kolorystycznej. Czego ja akurat nie rozumiem, bo skoro posiadaczki chłodnej karnacji kupują sobie podkład w tonacji ciepłej, to pretensje o niedobrany kolor powinny kierować przede wszystkim do siebie, nie do producenta... (choć oczywiście miło by było, gdyby producenci myśleli o bladolicych obydwu typów).

Te za ciemne podkłady, o których piszesz - czytałam kiedyś, że to jeden z głównych grzechów makijażowych Polek. Troszkę nas usprawiedliwia asortyment sklepów, ale tylko troszkę. Kto szuka, ten znajdzie
no wlasnie zastaanwiam sie czy jakby wiecej osob zaczelo zwracac uwage na kolor podkladow to czy dystrybutorzy zaczeliby sprowadzac wiecej jasnych...
to z szukaniem i znajdowaniem nie jest do konca prawda bo przeciez nie kazdy moze sobie pozwolic na podklad np za 50 zeta (nie mowiac za 150) a z tych nisko-sredniopolkowych bardzo trudno dostac cos jasnego...
ech ale u nas za ciemny podklad jest czesto synonimem elegancji :<

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Dziwne są te ograniczenia w polskiej kolorówce . Kilka kolorków ze środka palety i koniec. A na ulicach tłumy kobiet ze źle dobranymi - zwykle kilka (sic!) tonów za ciemnymi podkładami.

Jestem dumną posiadaczką cery w kolorze kość słoniowa. A u nas jak już jest podkład jasny, to zwykle różowy .

Najjaśniejsze [nie różowe] podkłady jakie udało mi się upolować w PL to max factory: seamles i złote lasting performance. Żeby było weselej obie linie zostały wycofane ze sprzedaży .

Ostatnio miło zaskoczył mnie opisywany burżuj 71 - cudny kolorek! Szukam teraz czegoś matującego.
ech dokladnie
nie narzekam na brak podkladow ale moze trzeba kupic to bourjois 71 bo jeszcze wycofaja i co a rzeczywiscie jest chyba jednym z niewielu tak jasnych podkladow "szeroko dostepnych"...
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora