Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci z alergią na białko mleka krowiego- co dawać jeść???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-04, 22:19   #25
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Dzieci z alergią na białko mleka krowiego- co dawać jeść???

no wlasnie ja sie zastanawiam nad przejsciem na butle....
tzn poczekam mc jeszcze i upewnie sie ze to faktycznie ta skaza.... nie bede jesc nabialu mc i jesli bedzie duza poprawa to sproboje cos nabialowego i jak wysypie to bede miala 100 % ze to skaza...
chodz wszystkie objawy ma ksiazkowe wlasnie...

troche czuje sie winna... tzn bardzo chcialam karmic piersia bo wiem ze to dla dziecka najlepsze. ale chyba po prostu nie dam rady zyc na kilku skladnikach....
juz czuje sie oslabiona a minely dopiero 2 mc...
jestem przemeczona, oslabiona, kreci mi sie czasem w glowie a jak mam jeszcze prawie nic konretnego nie jesc to padne...

i tu troszkie czuje sie winna ze tak wlasnie egoistycznie bede musiala mala odstawic.... jesli potwierdza sie tezy, ale z drugiej strony moje zdrowie tez jest wazne bo mam dwoje dzieci na wychowaniu i musze miec sile sie nimi zajmowac.

troszkie rozdarta jestem im wiecje o tej skazie czytam tym nie mam pojecia co jesc. kupialm produkty sojowe chodz to mleko do platek i ryzowe mam. czytam i sie dowiaduje ze soja moze tez uczulac.. za chwile ze kozie tez uczula podobno.. no chryste jest cos co nie uczula????

okres zimowy wiec nie ma swierzyc warzyw ani owocow...
nie wiem nawet jakie owoce jesc jem jablka.....czasem winogron juz mi sie to nudzi...
gruszki mozna???
warzywa to jedynie jem: papryka, marchewka, salata i pomidor plasterek do kanapek.. nie wiem co moge jeszcze ((((

zdolowalam sie....
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując