Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-31, 01:27   #2096
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
--> tranqil babe mogę porównać tylko do Lucy (cream, creamy bisque, medium olive, creamy olive, tan olive, medium caramel, caramel); edmów się pozbyłam [A NIE, mam pale olive i olive medium !]; gdzieś w moim poście w bibliotece kolorystycznej są swatche Lucy (cream i creamy bisque) z EDMami, choć to by nie było miarodajne, porównywanie nowych zdjęć do starych... mogę też zrobić zdjęcie, jak mieszanka leży na mnie (chociaż teraz miks jest trochę za jasny);

mam mieszankę oryginalnie 25% creamy o. i 75% pale o. Do słoiczka dodałam 2 sample creamy o., więc jest około 4,5 g creamy olive na 7,5 g pale olive. Kolor (takie mam wrażenie) idzie w stronę fawna, jest żółtawy i nieco jaśniejszy niż cream, ciut; próbowałam go nakładać jako pierwszą warstwę, na to warstwa medium olive, i wtopiło się ładnie; ale mam wrażenie, że Lucy potrafi się dopasować w obie strony - czy odcień jest za ciemny, czy za jasny, istnieje jakaś strefa przystosowalności

jak zamawiać - można najpierw napisać do Annie, ale prawdopodobnie wystarczy w formularzu, czy uwagach do zamówienia wpisać, o jaką mieszankę prosisz
Dziękuje
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując