Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 00:04   #338
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Plamy po trądziku

Na takie plamy peelinguj i odnawiaj.

Do leczenia blizn ja osobiście używam kolagenu. Nie tego od Heleny rubinstein, ale polskiego, lepszego bo z rybich skór a nie z krowy (zadna wciekłe krowy mi więc nie grożą) i silniejszego (wieksze stężenie procentowe niż w kremach).
Są w Polsce dwie czy 3 firmy, które go produkuja. ja używam tego firmy Inventia dysrybuowany przez firme Calway (taki system jak oriflame).
Osobiście dość mocno sobie chwale, bo udalo mi się zwalczyć blziny na nodze po operacji. No i jest wydajny. Jedyny mankment: trzeba go trzymać w lodówce bo to dość skomplikowane podobno jest zachować jego wszystkie właściwości w temperaturach powyżej 23 stopnie a poniżej 5 stopni.

Staraj sie jednak nie ppalać świerzych (czerwonych i fioletowawych )blizn, bo sie jeszcze bardziej utrwalą. Poczekaj, aż je zwalczysz troche. I unikaj słońca i solarium jeżeli wciąż ci wyskakuja krostki. Bo skóra zasusza się zzewnetrznie i przez lato wygląda ok, ale potem jesienią zaczyna się makabra i skóra wysypuje ze zdwojoną siłą.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując