Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-25, 10:02   #2825
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wygląda jak któraś z Zim, co o tym sądzisz? Czemu odrzuciłaś Czystą? Neonowy pomarańcz i żółć odpadają, a jak limonkowy? Fuksja? To sa kolory względnie chłodne.
Ciemna Zima znosi kolory bardzo ciemne, ale muszą być dość czyste, nie brudne, nie przygaszone. Pisałaś, że w takich wyglądasz źle, więc od razu odrzuć Jesienie.
Skoro czerni i bieli dajesz radę, to raczej Zima niż Lato.
Oczy masz ładne
Chłodna Zima nie nosi wcale kolorów nawet ciepławych, też ma kolory raczej czyste, musisz tylko się upewnić, które są neutralne, a które ciepławe, żeby się nie pomylić.
Ja nie widzę czystego oka, ale widzę tam chłód. Z opisu to wg mnie z dużym prawdopodobieństwem zima, ale trzeba zanalizować która sadząc po "złych" kolorach BW jest mniej prwadopodobna niż DW albo CW gdyż jako "złe" odfajkowane są wszelkie intensywniejsze-jaskrawości. No ale jako dobre zaznaczone są wszystkie ciemne może to preferencje autorki? a nie obiektywna ocena
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora