Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-01, 10:15   #708
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze ten produkt: http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...ery_sweet.html
To pomadka i róż do policzków w jednym. Mam kolor very sweet, który jest taką jaśniejszą ceglastą czerwienią. Używam do ust i do policzków. Jest zdecydowanie jaśniejsza niż sztyft be adored. Na ustach jest delikatna, lekko się mieni w słońcu, a na policzkach daje
kontur, podkreśla kości policzkowe, ale nie jest to typowy ostry róż do policzków - jeszcze nie udało mi się przedobrzyć i za bardzo "pokolorować" policzków
Ja właśnie ten róż zamówiłam jutro dostanę. Kolor Very charming. Jest mi dobrze w zdecydowanie różowych rozach
Teraz mam 100% pure róż w kremie i musze przyznać ze idealnie współpracuje z pędzlem Real Techniques Setting Brush. Kupię jeszcze stippling brush.
Jak nakladasz Tata Harper?


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No, ja tez nie dotykam twarzy ale jakos jeszcze nie dojrzalam do kremowych rozy mimo, ze ma polikach mam sucha skore i teoretycznie lepiej = dluzej powinien sie taki roz trzymac
A ja już nie mam zamiaru wracać do pudrowych róży, czy to w proszku czy prasowanych. Te w kremie są boskie. To samo z rozswietlaczami. Tylko płynne lub w kremie.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-11-01 o 10:18
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora