Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-19, 11:03   #4097
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
tak



ja mam wszystkie ich kosmetyki, te które są dostępne teraz. Serum z witaminą C, wersja light, już zużyłam (bardzo fajne), maskę użyłam na razie 1 raz, więc wiele nie powiem, serum glikolowe kocham, a ostatnie serum z wit. C w wersji rich zostawie już chyba na jesień. Za dużo tych dobroci.

Natomiast zupełnie przypadkiem odkryłam też przeboski krem do twarzy i jest to krem Femi. Wadą jest trochę dziwna konsystencja i cena, natomiast moja skora go uwielbia, jest jakby mocniejsza, grubsza (?), zdrowsza w kolorycie, jędrniejsza, cud miód i orzeszki Zwykle dzielę się kremami z koleżankami, siostrą, mamą, tym na pewno się nie podzielę Serio, jak nie szkoda Wam kasy, to bardzo warto.
Ja miałam wszystkie poza tym light, kupiłam rich i jestem strasznie zadowolona, ale najbardziej chyba z tego z wit. E, bo mam cerę odwodnioną i w końcu jakiś kosmetyk jest w stanie to ogarnąć .

Ja poszukuję teraz kremu pod oczy, ale juz sama nie wiem. Nie chcę wydać fortuny, ale potrzebuję czegoś porządnego. Polecacie cos?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora