Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-01, 18:48   #859
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: Czarne wągry

Cytat:
Napisane przez jeunesse
Ja też mam z tym problem, od kilku lat. Niespecjalnie mi nic pomaga jesli chodzi o zabiegi w domu, i wlasnie dlatego wybietam sie do kosmetyczki.
Polećcie mi jakis dobry salon w warszawie, najlepiej nie drogi i jesli macie wiedze na ten temat to jakie zabiegi najlepiej zastosowac

Pzdr.
Witaj... najlepiej wpisz w wyszukiwarke np. zabiegi kosmetycznie, wizyta u kosmetyczki. Nepewno znajdziesz jakiś wątek w którym wszystko jest dokładnie opisane Na stronie wizażu też znalazłam linka dotyczącego zabiegów u kosmetyczki... Nie wiem ile masz lat, ale sądząc że szukasz kosmetyczki pewnie jesteś nastolatką /jeśli się myle przepraszam/ to napewno w gre nie wchodza żadne zabiegi z kwasami. Zabieg oczyszczania twarzy "mechaniczny" polega na tym że kosmetyczka zręcznie likwiduje podskórne pryszcze i wągry.... troszke boli i jak dla mnie nie pomaga ;/ wręcz przeciwnie szkodzi!!!!!!

W wypadku pozbywania się wągrów wystarczy higiena twarzy... a co za tym idzie codzienne mycie twarzy stosowanie tonika i kremu nawilżającego... Wągry powstają z zanieczyszczenia skóry..po przez czynniki zewnętrzne jak i wew. np. może być tak że ich masowe pojawienie sie jest wywołane zjedzeniem jakiejś ostrej potrawy... ich pojawienie sie może równiez spowodować nadmierne jedzenie słodyczy głównie czekolady;/
Nie wiem czy choć troche pomogłam, ale jeśli będziesz dbała o cere "higiena twarzy" to uważam że kosmetyczka nie będzie Ci potrzebna... Pozdrawiam...
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując