Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-21, 14:41   #1023
sleepysis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Ratunku! wory pod oczami...

Witam!

Nie wiem juz co robic wiec zamiast sie zadreczac zadam pytanie profesjonalistom
Mam prawie 25 lat i stare wory pod oczami. To juz nie chodzi o cienie pod oczami bo skora ma normalny kolor, ale sa wypukle wory! Juz od dluzszego czasu. Uzywam tylko od niedawna zelu ze swietlikiem, ale nic nie pomaga, moze tylko troche odzywia, nic wizualnego..
Nosze okulary, moze to i przez to jest ten problem. Teraz np za nic nie moglabym nosic szkiel kontaktowych bo bym widziala tylko te wory, a tak to okulary jakos je zaslaniaja choc tez nie bardzo. Przez nie wygladam ciagle zmeczona ( choc jestem ciagle zmeczona rzeczywiscie ) oczy mnie czesto bola ( za duzo komputera i za malo ruchu?? ), ale juz pomijajac problemy z oczami bo okulary mam ok i okulista tez nic tu nie pomoze, co mozna zrobic by wory znikly?
Ogolnie pod oczami skora wyglada staro, a przeciez 25 lat to chybva nie tak duzo :/ Jest pomarszczona, a jak sie usmiecham to sie zwija w takie przeydkie stare zmarchy :/ Wszystkie kremy zawsze maja napisane to samo, ze likwiduja zmarszczki i wory ale jakos w nic nie chce mi sie wierzyc. Nie mam doswiadczenia w tym. Pomocy.
Lucy
sleepysis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując