Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rogowacenie mieszkowe skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-13, 20:49   #29
Beata397
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: rogowacenie mieszkowe

Witam!
Niestety co do lekarzy to ja równiez na ten temat nie mogę powiedzieć nic pozytywnego.Myślę,że poprostu nie wiedzą jak z taka "urodą" walczyć Jedyne czego się dowiedziałam to to,że nigdy nie wyleczę skóry.Rogowacenie odziedziczyłam po mamie,ale w moim wypadku jest ono bardziej nasilone.Tym bardziej,że jak byłam trochę mniejsza i nie bardzo wiedziałam co to takiego,to często rozdrapywałam krostki na ramionach.I w dodatku teraz walczę jeszcze z przebarwieniami Więc radzę: nie rozdrapywać!!!!Ale jest juz troche lepiej Na podrażnioną,zaczerwienion ą,wrażliwą skórę poradziłabym wodę termalną.Naprawdę koi skórę.
Mam jeszcze pytanie do Dziuni:czy mogłabys podać nazwy tych preparatów?Jest sporo różnych kremów i maści,ale chyba zawsze ich skutecznośc jest uzależniona od rodzaju naszej skóry.Mi polecono maść hasceral i cerkoderm-obydwie z dużą zawartością mocznika.Spróbowałam i niestety-dużo dużo gorzej Niktórym ponoć pomagają,bo bardzo nawilżają skórę.Ja czułam,że się od nich kleję i dostałam jeszcze więcej krostek.Ale dobrze działa np.keranorm (ok 40zł) albo krem PDS z NeoStraty(ale ten już drogi,bo ok120 zł,w allegro można dostac dużo taniej).No i wypróbowałam masę maści robionych!!!!Ale bardzo jestem ciekawa,jak Ci pomagaja te,których Ty używasz?Tez bym chciała spróbować!Byłabym bardzo wdzięczna za nazwy
Pozdrawiam!
Beata397 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując