Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-08, 19:32   #1665
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej. Ja niestety chyba na za dużo liczyłam. Owszem "stare" przebarwienia mi zeszły, ale reakcja mojej skóry na derm była taka, że oczyszczając się wszystko wychodziło mi na zewnątrz. Ja niestety nie potrafiłam trzymać rąk z dala od twarzy i teraz mam nowe przebarwienia pozapalne. Po miesiącu codziennego smarowania lekarz kazał mi ograniczyć do 2-3 razy w tygodniu. Ja jednak smaruję częściej ze względu na nowe plamy. Skóra cały czas mi schodzi (zabieg miałam 29.11., czasami się łuszczy, czasami schodzi płatami). Z jednej strony się cieszę, bo jest nadzieja, że zejdą nowe plamy, ale z drugiej mam już tego dość
Renka, gratuluję tak dużego spadku wagi, ale (nie chcę, żebyś pomyślała, że się wymądrzam) dieta Dukana podobno bardzo źle wpływa na nerki, więc mam nadzieję, ze jesteś świadoma.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lajtus Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!!!!!!! pamietniki cosmelanowo-dermamelanowe czytam od hu hu hu uzywam dermamelanu juz ponad2 lata i moje drogie Panie te ktore lecza sie na piegi tak jak ja -beda im wracaly za kazdym razem kiedy przestana go uzywac,wiem bo ja tak mam i sie dalej nie poddaje!! wiec jezeli jest jakas dziewczyna ktora ma do odsprzedania derm lub cosmelan lub chcialaby kupic na pol to jetstem chetna-po swietach i sylwestrze krucho z kasa wiec dlatego nie moge pozwolic sobie na caly sloikpozdrawiam
Witamy. Mam pytanie jak często teraz smarujesz twarz? Nie boisz się, że tak długie stosowanie tego kremu może powodować jakieś skutki uboczne?

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2011-01-09 o 19:06
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując